Kalendář akcí

7. prosince 2019     Jablunkovské mezihoří:
Hrčava – Trojmezí – Girová – Mosty u Jablunkova     13 km (4:00 hod)
Odjezd: Petřvald: 7:10        Havířov:  7:20           Karviná:  7:40

4. ledna 2020 Moravskoslezské Beskydy
Kozlovice – Ondřejník – Skalka – Kunčice pod Ondřejníkem 13,5 km
Kozlovice – Kunčice pod Ondřejníkem                                                       9,2 km
Odjezd: Karviná: 7:00         Petřvald: 7:20           Havířov:  7:30           Ostrava: 7:40

21. ledna 2020 Výroční členská schůze – ČSZ Petřvald 16:30 (oficiální zahájení 17:00)

25. ledna 2020 Moravskoslezské Beskydy
Frenštát pod Radhoštěm – Tichá – Hukvaldy                                    13 km (3:45 hod)
Kratší trasa: Tichá – Hukvaldy                                                     9 km   (2:35 hod)
Odjezd: Karviná: 7:00         Petřvald: 7:20           Havířov:  7:30           Ostrava: 7:40

15. února 2020 Ostravsko
Pustá Polom – Kyjovice – Mezihoří – Mexiko                                               18 km (3:45 hod)
Kyjovice – Mezihoří – Mexiko                                                                 7,5 km (2:35 hod)
Odjezd: Karviná: 8:00         Petřvald: 8:20           Havířov:  8:30           Ostrava: 8:40

7. března 2020 Haná
Tovačov – Kojetín – Chropyně 22,5 km (5:40 hod)
Kratší trasa: Kojetín – Chropyně                                                              12,5 km (3:20 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20                       Havířov:  6:30           Ostrava: 6:40

21. března 2020 Vizovické vrchy
Vizovice – Sehrad – Starý Světlov – Luhačovice             23km (7:15 hod)
Horní Lhota – Sehrad – Starý Světlov – Luhačovice                              14km (4:30 hod)
Horní Lhota – Luhačoviská přehrada – Luhačovice                            8 km (2:30 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20           Havířov:  6:30           Ostrava: 6:40

4. dubna 2020 Vsetínské vrchy
Dušná – Klenov – Bystřička – Valašské Meziříčí                                17,5 km (5:15 hod)
Bystřička – Valašské Meziříčí                                                                   11 km (3:30 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20                       Havířov:  6:30           Ostrava: 6:40

18. dubna 2020 Hostýnské vrchy
Chvalčov – Obřany – Tesák – Kelčský Javorník – Rajnochovice      18 km (6:10 hod)
Chvalčov – Tesák – Kelčský Javorník – Rajnochovice                          15 km (5:10 hod.)
Tesák – Kelčský Javorník – Rajnochovice                                                           10 km (3:20 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20           Havířov:  6:30           Ostrava: 6:40

2. května 2020 Javorníky
Třeštík – Bumbálka – Velký Javorník – Kasárne – Podťaté 20 km (6:45 hod.)
Bumbálka –  Velký Javorník – Kasárne – Podťaté                   19 km (6:10 hod.)
Bumbálka – Kasárne – Podťaté                                                   15 km (5:00 hod)
Makovský průsmyk  – Podťaté                                                   8 km (2:30 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20           Havířov:  6:30

8. ÷ 10. května 2020 Nitransko
Odjezd: Petřvald: 5:10 Havířov: 5:20            Karviná: 5:40

16. května 2020 Strážovské vrchy
Briestenné – Hrubá Kečka – Strážov – Čičmany 17 km (5:45 hod)
Pružina – Strážov – Čičmany                                                                   15 km (5:00 hod)
Čičmany – sedlo Samostrel – Strážov – Čičmany                                 14 km (4:25 hod)
Čičmany – Lazový vrch – sedlo Javorinka – Čičmany                         6,5 km (1:55 hod)
Odjezd: Petřvald:  5:10       Havířov: 5:20                       Karviná: 5:40

30. května 2020 Hrubý Jeseník
Bělá pod Pradědem – Vozka – Branná                                      20 km
Červenohorské sedlo – Vozka – Branná                                    15 km
Naučná stezka Branná                                                                   13 km
Odjezd: Karviná: 5:20         Petřvald: 5:40           Havířov:  5:50           Ostrava: 6:00

13. června 2020 Chočské vrchy
Lúčky – V. Choč – Stredná poľana – Predný Choč – Likavka 19 km (7:45 hod.)
Likavka – pod Smrekovom – Predný Choč – Likavka              12,5 km (4:20 hod.)
Odjezd: Petřvald: 5:10        Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

27. června 2020 Oravská Magura
Zázrivá – Javorinka – Párač – Kubínska hoľa – Zázrivá        31,3 km (10:00 hod)
Zázrivá – Vasiľovská hoľa – Kubínska hoľa –  Zázrivá         23,7 km (7:45 hod)
Zázrivá – Vasiľovská hoľa – Minčol – Hlásna skala – Zázrivá 20,4 km (6:10 hod)
Zázrivá – Javorinka – Havrania – Zázrivá                                   14,9 km (4:20 hod)
Odjezd: Petřvald:  5:10       Havířov: 5:20            Karviná: 5:40

12. ÷ 19. července 2020 Alpy

29. srpna 2020 Velká Fatra
Vyšná Revúca – Rybovské sedlo – Zvolen – Donovaly           23 km (7:40 hod)
Vyšná Revúca – Vých. Prašnické sedlo – Zvolen – Donovaly           14 km (4:50 hod)
Vyšná Revúca – Velký Štúrec – Zvolen – Donovaly               13 km (4:20 hod)
Nižná Revúca – Zvolen – Donovaly                                            9 km (3:30 hod)
Odjezd: Petřvald: 5:10        Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

12. září 2020 Malá Fatra
Ďurčiná – Úplaz – Skalky – Kľak – Fačkov                                27 km (9:00 hod)
Rajecká Lesná – Vrícké s. – Kľak – Fačkov                                  19,4 km (6:30 hod)
Fačkovské sedlo – Kľak – Fačkov                                                11,7 km (4:00 hod)
Odjezd          Petřvald: 5:10           Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

25. ÷ 28. září 2020 Podyjí
Odjezd: Karviná 5:00 Petřvald 5:20 Havířov 5:30 Ostrava 5:40

10. října 2020 Úsovská vrchovina
Brníčko – Nedvězí – Bradlo – Úsov                                          18,5 km (5:50 hod)
Nedvězí – Bradlo – Úsov                                                              12 km (3:40 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20           Havířov:  6:30           Ostrava: 6:40

24. října 2020 Súľovské skály
Súľov – Súľovský hrad – Žibrid – Budzogáň – Pastúch – Súľov    22,5 km (8:30 hod.)
Súľov – Súľovský hrad –  Zraková pyramida – Súľov                          9 km (3:30 hod.)
Odjezd: Petřvald: 5:10        Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

7. listopadu 2020 Moravskoslezské Beskydy
Černá – Konečná – Bobek – Kmínek – Bumbálka                     19,2 km (6:45 hod.)
Konečná – Bobek – Kmínek – Bumbálka                                                 13,7 km  (4:54 hod)
Konečná – Bobek – Bílá                                                                 7,4 km  (2:34 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20           Havířov:  6:30

21. listopadu 2020 Hostýnské vrchy
Pržno – Háje – Maruška – Hošťálková                                       18,5 km (5:50 hod)
Pržno – Končiny – Hošťálková                                                     15,5 km (4:50 hod)
Troják – Maruška – Končiny – Hošťálková                                9 km (2:40 hod)
Troják – Maruška – Hošťálková                                                   6,5 km (1:50 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00         Petřvald: 6:20           Havířov:  6:30           Ostrava 6:30

24. listopadu 2020  Posezení u videa – ČSZ Petřvald 16:30

5. prosince 2020 Podbeskydská pahorkatina
Frenštát – Štramberk                                                                    15 km (5:00 hod)
Lichnov – Štramberk                                                                      10 km (3:30 hod)
Odjezd: Karviná: 7:00         Petřvald: 7:20           Havířov:  7:30           Ostrava: 7:40

9. ledna 2021 Moravskoslezské Beskydy
Ostravice — Lukšinec — Lysá hora — U Zbuja — Ostravice 17 km (6:00 hod)
Ostravice — Lukšinec — U Zbuja—Sepetná — Ostravice                 11 km (4:00 hod)
Ostravice – Mazák – Butořanka – Ostravice                                         8 km (2:45 hod)
Odjezdy: Karviná 7:00       Petřvald 7:20            Havířov 7:30             Ostrava 7:40

 

 

 

Napsat komentář