Kalendář akcí

5. ledna 2019     Moravskoslezské Beskydy:
Trojanovice – Pustevny – Radhošť – Trojanovice 11 km
Odjezdy: Karviná 8:00 Petřvald 8:20 Havířov 8:30 Ostrava 8:40  

22. ledna 2019  Výroční členská schůze – ČSZ Petřvald 16:30 (oficiální zahájení 17:00)

26. ledna 2019   Podbeskydská pahorkatina:
Český Těšín – Cieszyn – Chotěbuz Rybí dům       11 km (3:20 hod)
Český Těšín – Chotěbuz Rybí dům         9 km (2:25 hod)
Odjezd: Petřvald: 8:10        Havířov:  8:20           Karviná:  8:40

16. února 2019    Ostravsko a Opavsko:
Kyjovice, Panský mlýn – údolí Setiny – Kamenný šanc – Raduň   18km (5 hod)
Jakubčovice, rozhl. Šance – Kamenný šanc – Raduň     8,5km (2:30hod)
Odjezd: Karviná: 7:00  Petřvald: 7:20   Havířov:  7:30 Ostrava: 7:40

2. března 2019     Ostravsko a Opavsko:
Děhylov – Dobroslavice – Háj – Hrabyně; Rohov          13 km (4:00hod)
Háj – Hrabyně; Rohov        5 km (1:35 hod)
z Hrabyně přejezd autobusem do Rohova
Odjezd: Karviná: 7:00  Petřvald: 7:20  Havířov: 7:30   Ostrava: 7:40    Hrabyně: 12:30

16. března 2019     Litovelské Pomoraví:
Horka nad Moravou – Litovel      14,5 km (3:45 hod)
Hynkov – Litovel     10 km (2:30 hod)
Odjezd: Karviná: 5:20  Petřvald: 5:40  Havířov:  5:50   Ostrava: 6:00

30. března 2019    Zábřežská vrchovina:
Březsko – Průchodnice – Javoříčko – Bouzov – Loštice       20,5 km (6:00 hod)
Javoříčko – Bouzov- Loštice          12 km (3:30 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00  Petřvald: 6:20  Havířov:  6:30   Ostrava: 6:40

13. dubna 2019    Zlatohorská vrchovina:
Prudnik – Dębowiec – Pokrzywna – Biskupská kopa – Zlaté Hory    23 km (8:05 hod)
Jarnołtówek – Biskupská kopa – Zlaté hory       7,5 km (3:10 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00  Petřvald: 6:20  Havířov:  6:30   Ostrava: 6:40

27. dubna 2019    Hrubý Jeseník:
Vrbno pod Pradědem – Andělská Hora – Freudenstein – Karlovice  19 km (5:40 hod)
Vrbno pod Pradědem – Anenský vrch – Freudenstein – Karlovice 14 km (4:20 hod)
Andělská Hora –Freudenstein – Karlovice        10 km (3:05 hod)
Odjezd: Karviná: 6:00  Petřvald: 6:20  Havířov:  6:30   Ostrava: 6:40

8. – 12. května 2019 Bechyňsko, Dolní Lužnice
Odjezd: Karviná: 5:20         Petřvald: 5:40           Havířov:  5:50           Ostrava: 6:00

 25. května 2019   Velká Fatra:
Podhradie – Kľak – Lubochnianské sedlo – Krpeľany      21,7 km  (7:45 hod.)
Nolčovo – Vyšné Rudno – Lubochnianské sedlo – Krpeľany       11 km  (4:05 hod.)
Odjezd: Petřvald: 5:10        Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

8. června 2019    Velká Fatra:
Blatnica – Juriašova dolina – Ostrá – Tlstá – Blatnica     15,6 km (7:00 hod)
Blatnica – Juriašova dolina – Ostrá – Konský dol – Blatnica     13,2 km (5:00 hod.)
Odjezd:Petřvald: 5:10         Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

22. června 2019      Hrubý Jeseník:
Rejvíz – Kazatelny – Pásmo Orlíka –  Železná – Vrbno pod Pradědem        22 km (6:50 hod)
Horní Údolí – Drakov – Mnichov – Vrbno pod Pradědem  14 km (4:00 hod)
Odjezd: Karviná: 5:20         Petřvald: 5:40           Havířov:  5:50           Ostrava: 6:00

10. – 17. srpna 2019     Kladsko
Odjezd: Karviná: 5:20         Petřvald: 5:40           Havířov:  5:50           Ostrava: 6:00

31. srpna 2019     Malá Fatra:
Belianské skály – Sedlo Bublen – V. Kriváň – Śutovský vdp – Motorest Rieka  24,5 km (9:30)
Snilovské sedlo (lanovkou) – V. Kriváň – Šútovský vdp – Motorest Rieka     12,5 km (4:15)
Odjezd:Petřvald: 5:10         Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

14. září 2019    Velká Fatra:
Teplô, hor. – Rakytov – Ploská – Chýžky – Vyšná Revúca       22,4 km  (7:50 hod.)
Vyšná Revúca – Ploská – Chýžky – Vyšná Revúca   14,7 km (4:50 hod.)
Odjezd: Petřvald: 5:10        Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

28. září 2019     Beskid Śląski:
Przeł. Salmopolska – Malinowska Skala – Barania Góra – Czarne     17,5 km
Kubalonka – Stecówka – Pietraszonka – Czarna Wiselka – Czarne    13,7 km
Odjezd: Petřvald: 7:10        Havířov:  7:20           Karviná:  7:40

12. října 2019     Chřiby:
Salaš – Kozinec – Bunč – Kostelany                                           19,5 km (6:10 hod)
Salaš – Kozinec – Kostelany                                                        15,5 km (5:10  hod)
Salaš – Zlacká studánka – Bunč – Kostelany                            15 km (4:50 hod)
Salaš – Bunč – Kostelany                                                              13 km (4:10 hod)
Odjezd: Karviná: 5:20         Petřvald: 5:40           Havířov:  5:50           Ostrava: 6:00

26. – 28. října 2019       Kremnické vrchy
Odjezd: Petřvald: 5:10        Havířov:  5:20           Karviná:  5:40

9. listopadu 2019      Moravskoslezské Beskydy:
Řeka – Javorový – Ropička – Godula – Komorní Lhotka   21 km (7:00 hod)
Řeka – pod Ropičkou – Godula – Komorní Lhotka   8 km (3:00 hod)
Odjezd: Karviná: 7:00         Petřvald: 7:20           Havířov:  7:30

19. listopadu 2019  Posezení u videa – ČSZ Petřvald 16:30

23. listopadu 2019     Oderské vrchy:
Jezernice – Podhoří – Potštát          15 km (4:45 hod)
Podhoří – Potštát     10,5 km (3:30 hod)
Odjezd: Karviná: 7:00         Petřvald: 7:20           Havířov:  7:30           Ostrava: 7:40

7. prosince 2019     Jablunkovské mezihoří:
Hrčava – Trojmezí – Girová – Mosty u Jablunkova     13 km (4:00 hod)
Odjezd: Petřvald: 7:10        Havířov:  7:20           Karviná:  7:40

4. ledna 2020  Beskydy:
Kozlovice – Ondřejník – Kunčice pod Ondřejníkem      11 km
Odjezd: Karviná: 7:00         Petřvald: 7:20           Havířov:  7:30

 

 

Napsat komentář